НОВИНИ

У Києві пройде виставка про провідників визвольного руху

Від 16 жовтня до 4 листопада у столичному Національному музеї Тараса Шевченка триватиме виставка "Сила волі. Провідники визвольного руху», приурочену до 70-ліття Української повстанської армії", повідомляє Центр досліджень визвольного руху.

"Документальна виставка розповість про чотирьох людей, які стали символи руху українців за свободу. Про минуле боротьби та особистого життя командирів УПА Романа Шухевича і Василя Кука, засновника ОУН Євгена Коновальця та лідера визвольного руху Степана Бандери покажуть у фотографіях, архівних документах та спогадах їхніх сучасників. Чимало світлин та документів буде представлено вперше", - повдіомили організатори.

Авторами експозиції є історики Центру досліджень визвольного руху та Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» Володимир В’ятрович, Руслан Забілий, Ігор Дерев’яний та Андрій Шевців, дизайн виконала Ольга Сало.

У відкритті виставки, що відбудеться 16 жовтня  о 12:00-й годині, візьмуть участь історики Володимир В’ятрович та Іван Патриляк, син останнього Головного командира УПА Юрій Кук, ветеран УПА, один із керівників Норильського повстання, Степан Семенюк,  заступник голови братства ОУН-УПА Орест Васкул та генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус.

 Дивіться також  Вони боролися за незалежність України: фотопроект "Українського тижня"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.