НОВИНИ

Об'єднана опозиція зняла з виборів 27 мажоритарників (Список)

Об’єднана опозиція "Батьківщина" зняла з виборів 27 кандидатів-мажоритарників. Таке рішення ухвалено на з’їзді Об’єднаної опозиції, повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

За словами заступника голови партії «Батьківщина» Олесандра Турчинова, «рішення було не просте, але воно прийняте».

Турчинов особливо підкреслив, що це рішення «суттєво підвищує шанси об’єднананої опозиції отримати перемогу на виборах».

Турчинов підкреслив, що серед знятих кандидатів є два чинні народні депутати - це Юрій Сербін (160 округ, Сумська область) та Юрій Ганущак (214 округ, Київ).

Окрім Ганущака, інших мажоритарників у Києві "Батьківщина" на користь УДАРу не знімала.

Cписок знятих кандидатів:

Як повідомлялося, 14 жовтня об’єднана опозиція «Батьківщина» заявила, що рекомендуватиме з’їзду партії «Батьківщина» ухвалити на паритетних засадах рішення про зняття своїх кандидатів на користь кандидатів від УДАРу «в 26 округах, а не 22-ох, як запропонувала партія УДАР».

Нагадаємо, партія УДАР вже подала до ЦВК заяву про скасування реєстрації 32 своїх кандидатів у мажоритарних округах, які знімаються на користь кандидатів від ВО «Батьківщина» та опозиційно налаштованих самовисуванців

Лідер УДАРу Віталій Кличко повідомив, що партія більше не узгоджуватиме кандидатів у народні депутати з жодною політичною силою, оскільки для цього бракує часу.

Нагадаємо, 14 жовтня на з’їзді УДАР зняв з парламентських виборів 26 мажоритарних кандидатів на користь колег від об'єднаної опозиції. Ще шість кандидатів знімаються на підтримку опозиційно налаштованих самовисуванців. Водночас, УДАР запропонував об’єднаній опозиції зняти на його користь 22 своїх мажоритарників.

Читайте також: Що стояло за рішенням УДАРу про зняття кандидатів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.