НОВИНИ

З головної площі Північної Кореї прибрали портрети Лєніна і Маркса

З найбільшої площі Північної Кореї – площі Кім Ір Сена в Пхеньяні прибрали портрети Карла Маркса і Владіміра Лєніна. Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на видання NKNews, яке моніторить ситуацію в закритій від решти світу країні.

За інформацією NKNews, портрети двох батьків-засновників комунізму вперше зняли ще влітку, але так і не прибрали з площі.

Портрети Маркса і Лєніна висіли над площею десятки років, не зважаючи на те, що у 1980 році Трудова партія Кореї переглянула свій статут і замінила їх слова, концепціями Кім Ір Сена.

NKNews зазначає, що поки що немає жодних безпосередніх повідомлень, чому Маркса і Лєніна вичищають з північнокорейської історії, але видання пов’язує це з іншими змінами, які зараз відбуваються в країні.

29-річний лідер нації Кім Чен Ун підтримує поліпшення життя простих людей і обережно намагається забрати управління країною у всесильних військових.

Аналітики вважають, що роблячи себе більш доступним і видимим в повсякденному житті Кім Чен Ун намагається заручитися підтримкою громадськості.

Ймовірно також, що він стоїть за рішенням замінити похмурий портрет свого дідуся на площі Кім Ір Сена на більш доброзичливий, де засновник нації посміхається. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.