НОВИНИ

Експерт: на виборах Партія регіонів використовує стратегію «українського гамбіту»

На виборах Партія регіонів готова пожертвувати своїми результатами за партійними списками на користь обрання більшої кількості мажоритарників. Про це у своїй стаття для європейського видання The New Europe пише провідний аналітик Центру стратегічних досліджень (Баку, Азербайджан) Камал Макілі-Алієв.

«Партія регіонів має дуже цікаву стратегію. Крім звичної коаліції з Комуністичною партією, вона, здається, більше звертає увагу на мажоритарних кандидатів, а не на партійні списки. Стратегія у формі «українського гамбіту» передбачає пожертувавання перемогою за пропорційною системою на користь опозиції задля отримання більшої кількості місць у парламенті за мажоритарною системою та залучення «хитких партій» - таких як «Україна – вперед!» і навіть УДАР (якщо та не зможе укласти угоду з опозицією) - до своєї коаліції в парламенті», - пише експерт.

«Чи зможе Партія регіонів досягти своєї кінцевої мети в 300 місць в парламенті, забезпечивши собі абсолютну більшість, ще належить з’ясувати. Багато чого залежатиме від того чи захочуть нові партії зробити свій гамбіт і пожертвувати демократією заради представництва у парламенті», - вважає аналітик. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.