НОВИНИ

Москаль: ПР робить все, щоб на 100% виграти вибори у тюрмах

Керівництву пенітенціарних закладів дано наказ – ув’язнені мають голосувати тільки за Партію регіонів. Про це заявив народний депутат Геннадій Москаль, повідомляє його прес-служба.

«До мене звертаються співробітники державної пенітенціарної служби з різних областей України зі скаргами на тиск керівництва», – повідомив Москаль.

За його словами, «згори»спущено вказівку, що всі ув’язнені, котрі перебувають у слідчих ізоляторах і виправно-трудових закладах, мають стовідсотково проголосувати за Партію регіонів.

«В іншому випадку керівники пенітенціарної служби залишаться без роботи», - поясн ив народний депутат.

Він також заявив, що направив депутатське звернення Генеральному прокурору з проханням відреагувати на подібні методи «агітаційно-пропагандистської роботи»владної партії з вербування своїх прихильників серед ув’язнених.

Як повідомлялось, екс-глава моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи в Україні Ганне Северінсен вважає, формування виборчих комісійі зловживання владою адмінресурсомпід час нинішньої кампанії в Україні, свідчить, що вибори не будуть вільними, навіть якщо за ними стежитиме тисяча спостерігачів.

Читайте також: Міжнародні спостерігачі вказують на адмінресурс, підкуп, тиск на ЗМІ та "фарс" у виборчкомах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.