НОВИНИ

Тернопільські перевізники також заявили, що їм забороняють везти "свободівців" до Києва

Тернопільські перевізники заявили, що працівники МВС чинять на них тиск та забороняють везти «свободівців» на завтрашній Марш боротьби, присвячений 70-річчю УПА, який відбудеться у Києві. Про це повідомляє прес-служба партії.

Як повідомили у прес-службі ВО «Свобода», аналогічно до Сум, Полтави і Львова, «міліція погрожує підприємцям на Тернопіллі податковими перевірками та позбавленням ліцензій, якщо ті врешті-решт наважаться везти націоналістів до столиці».

«Таким чином, «Свобода» вбачає в тиску міліції на перевізників перешкоджання у здійсненні політичної діяльності, оскільки серед людей, які 14 жовтня мають приїхати до Києва, значна частина є делегатами З’їзду об’єднання, що відбудеться по завершенню Маршу боротьби», - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше про відмову надавати "свободівцям" автобуси для поїздки до Києва 14 жовтня на Марш боротьби повідомили перевізники з Полтавщини, Сумщини та Львівщини, мотивуючи це тиском із боку обласного керівництва правоохоронних органів.

14 жовтня учасники маршу зберуться о 14.00 біля пам'ятника Тарасові Шевченку, де відбудеться віче. Після завершення зібрання розпочнеться Марш боротьби, що пройде центральними вулицями Києва.

Як повідомлялося, ВО "Свобода" розраховує, що у завтрашньому Марші боротьби з нагоди 70-річчя створення Української повстанської армії у Києві візьме участь до 20 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.