НОВИНИ

На виборчій дільниці на Полтавщині викрали веб-камери

Невідомі викрали веб-камери, встановлені на одній з виборчих дільниць в одномандатному окрузі №150 у Глобинському районі Полтавської області. Про це журналістам повідомив полтавський губернатор Олександр Удовиченко.

За його словами, камери вкрали наступного дня після встановлення.

«На одній з дільниць Глобинського району встановили комплекс відеоспостереження, прийшли наступного дня, а його вкрали», - сказав Удовиченко.

Він зазначив, що влада не може забезпечити нарядами міліції всі 1 200 виборчих дільниць області.

«Ми ж не можемо поставити наряди міліції охороняти на кожну дільницю», - відзначив він.

Він висловив переконання, що більше таких прикрих випадків не буде, а також відзначив важливість забезпечення прозорості процедури голосування за допомогою веб-камер.

«Це дає можливість у режимі онлайн спостерігати за процедурою виборів», - сказав Удовиченко.

Він не уточнив номеру виборчої дільниці, на якій сталася крадіжка.

Виборчий одномандатний округ №150 складається з Комсомольська, частини Автозаводського району Кременчука, Глобинського і Кременчуцького районів Полтавської області.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія вирішила створити сайт для трансляції відеозображення, отриманого за допомогою системи відеоспостереження із приміщень дільничних виборчих комісій під час голосування на виборах Верховної Ради.

4 липня Верховна Рада виділила ЦВК 993,6 млн гривень для обладнання виборчих дільниць на парламентських виборах системами відеоспостереження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.