НОВИНИ

Нова влада Грузії планує змінити конституцію країни

Представники політичної коаліції «Грузинська мрія», яка перемогла на виборах до парламенту Грузії 1 жовтня і формує новий уряд, заявляють про наміри змінити конституцію країни.

Як повідомив кандидат на посаду голови парламенту Давид Усупашвілі, буде створена комісія з розробки проекту конституції, щоб основний закон «не було потреби більше змінювати залежно від чиєїсь забаганки».

За словами Усупашвілі, нинішня редакція конституції , яка діє від жовтня 2010 року, «не відповідає чинним у світі стандартам».

Також «Грузинська мрія» заявила про те, що розпочинає роботу над законопроектом про амністію.

За словами представника коаліції Вахтанґа Хмаладзе, у Грузії «частина вироків у кримінальних справах винесена незаконно», що веде до порушення прав засуджених. За словами Хмаладзе, закон про амністію може бути ухвалений уже до кінця цього року.

Як повідомлялось, 9 жовтня кандидат у прем'єр-міністри Грузії, лідер коаліції «Грузинська мрія», що перемогла на парламентських виборах, Бідзіна Іванішвілі після зустрічі з президентом Міхеілом Саакашвілі заявив, що вони досягли домовленостей у питаннях подальшого зближення Грузії з НАТО і ЄС.

До до цієї зустрічі у Тбілісі відбулися дві зустрічіробочих груп представників «Грузинської мрії» і «Єдиного нацрух», що вже оголосив про свій перехід в опозиціюпісля початку роботи нового парламенту.

Раніше Іванішвілі оголосив список кандидатів на пости міністрів в новому уряду. З вівторка у всіх державних відомства в якості спостерігачів почали працювати представники «Грузинської мрії».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.