НОВИНИ

Грузинський уряд пішов у відставку

Президент Грузії Міхаіл Саакашвілі задовольнив клопотання уряду країни про відставку, заява про це була опубліковано на офіційній сторінці президента в ніч на четвер.

"За розпорядженням президента Грузії Міхаіла Саакашвілі, задоволено клопотання уряду про відставку. На підставі цього ж розпорядження на нього покладено виконання обов'язків до призначення нового уряду. Новий склад уряду Грузії буде представлений парламенту нового скликання у встановлені Конституцією терміни", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, у Тбілісі увечері 8 жовтня завершився другий раунд переговорів щодо передачі влади коаліції «Грузинська мрія» під керівництвом мільярдера Іванішвілі

Як повідомлялось, 8 жовтня лідер коаліції «Грузинська мрія» Бідзіна Іванішвілі оприлюднив склад нового уряду Грузії, який повинен затвердити новообраний парламент.Сам Іванішвілі має зайняти місце прем'єр-міністра.

Як відомо, на парламентських виборах у Грузії 1 жовтня перемогла опозиційна коаліція «Грузинська мрія» мільярдера Бідзіни Іванішвілі. Вона здобула майже 55% голосів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.