НОВИНИ

У Рівному проректори агітують студентів за екс-губернатора

Студентів Національного університету водного господарства агітують голосувати за екс-губернатора, кандидата від Партії регіонів Миколу Сороку. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Активісти зазначають, що 8 жовтня у актовій залі університету відбулася зустріч керівництва навчального закладу із студентами північних районів Рівненської області. Педагоги зібрали студентів для того, аби переконати їх голосувати за кандидата в народні депутати по 156 виборчому округу, виконуючого обов’язки ректора університету Миколу Сороку.

Головним модератором заходу була виконуючий обов’язки першого проректора університету, депутат Рівненської обласної ради Світлана Левицька, яка також балотується до парламенту по списку Партії регіонів. Педагог наголосила на необхідності представлення ректорів у парламенті, оскільки ці люди знають потреби вищих навчальних закладів та лобіюватимуть їх інтереси на найвищу мі рівні.

Наприкінці свого виступу Світлана Левицька зазначила, що Микола Сорока готовий приймати студентів, що проживають у північних районах, де балотується екс-губернатор, щопонеділка з 15 до 17 години. Проректор також запропонувала студентам порадитися з батьками щодо того, які проблеми округу необхідно вирішити за допомогою зв’язків пана Сороки.

Після власного виступу Світлана Левицька по черзі надала слово іншим проректорам університету. Перед студентами виступив проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Святослав Кравець, проректор з науково-педагогічної, виховної роботи та соціального захисту Володимир Гавриш та проректор з науково-педагогічної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Петро Мельниченко.

Всі педагоги розповіли свою історію знайомства з Миколою Сорокою та охарактеризували його як ефективного керівника. Проректори по черзі нагадали студентам, що пан Сорока вісім років успішно керував Рівненською облдержадміністрацією та закликали підтримати його кандидатуру на парламентських виборах 2012 року.

У розмові з спостерігачами ОПОРИ, присутні на заході студенти розповіли, що прийшли на зустріч за вказівкою старост груп, яким деканат доручив зібрати в актовій залі студентів, що проживають у північних районах області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.