НОВИНИ

Королевська погрожує судом соціологам, які не "пускають" її в Раду

Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!" буде подавати судові позови проти соціологічних служб, які публікують недостовірні дані про рейтинг партії.

"Ми будемо подавати до суду на ті соціологічні служби, які, як ми знаємо, не проводять дослідження, а просто займаються малюванням рейтингів. Згідно з дослідженням, проведеним на наше замовлення, рейтинг партії коливається між 6 і 7%. Таким чином, об'єктивних перешкод для проходження нашої політичної сили до Верховної Ради немає", - сказала вона на прес-конференції в Донецьку.

Королевська переконана, що маніпуляції з рейтингами слід розцінювати як брудні технології.

"У нашій країні соціологічні служби часто займаються ворожінням на кавовій гущі, а не реальної наукою - соціологією. Те, що відбувається зараз, - це брудні політичні технології. Реальні дослідження ніхто не проводить, а нинішні цифри малюють в адміністрації президента, а потім масово тиражують. Їх мета - остаточно заплутати, викликати недовіру і, тим самим, підірвати довіру людей як до соціології, так і до політичних сил, які сьогодні чесно конкурують у виборчій кампанії", - заявила вона.

Нагадаємо, провідні соціологи висловили занепокоєння напливом неадекватних соціологічних досліджень. Директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна стосовно політсили Королевської, зокрема, відзначила, що "тут ми бачимо, що готується ґрунт, що начебто соціологічні дослідження вже показують, що вона проходить". За її словами, "шахраїв об’єднує те, що у них проходить Королевська"."Бо це не лише PolitLab, був ще NewImageMarketingGroup, був Інститут досліджень регіонального розвитку України…", - зазначила Бекешкіна.

Згідно із останнім соцопитуванням, проведеним Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з КМІС, якби парламентські вибори відбулися наприкінці вересня, партія Королевської не здола б 5%-й бар’єр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.