НОВИНИ

Держстат для перепису населення замовив комп'ютерів на 57 млн грн

Державна служба статистики України 26 вересня за результатами тендеру уклала угоду з дочірнім підприємством «КМ техно» на постачання комп’ютерів, витратних матеріалів та оргтехніки для оброблення матеріалів Всеукраїнського перепису населення, а також послуг з пусконалагодження та монтажу обладнання. Вартість угоди склала 57,02 млн грн, повідомляється у «Віснику державних закупівель».

ТОВ «КМ техно» засновано колишнім директором «Квазар-Мікро» Віктором Примаком і ДП «КМС-Україна». Директором цієї фірми є колишній власник «Квазар-Мікро» Євген Уткін, компанія зареєстрована на кіпрську фірму «КМ кор лімітед».

Обладнання розбитена чотири групи: для центрального рівня, чотирьох регіонів з населенням більше 2,6 млн осіб (Дніпропетровська, Донецька, Харківська області та Київ), вісім регіонів з середньої чисельністю населення та 15 регіонів з маленьким населенням.

Нагадаємо, раніше Держкомстат за 110,28 млн грн замовив друк переписних документів.

За даними Державної служби статистики,чисельність населення України на 1 січня 2012 року склало45,63 млн осіб. Уряд планував Всеукраїнський перепис населення на 2011 рік, однак згодом його було перенесено на грудень 2012 року, а на початку цього року віце-прем’єр Сергій Тігіпко повідомив про перенесення перепису на 2013 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.