НОВИНИ

У Грузії відбувся другий тур переговорів щодо мирної передачі влади

У Тбілісі увечері 8 жовтня завершився другий раунд переговорів щодо передачі влади коаліції «Грузинська мрія» під керівництвом мільярдера Бориса (Бідзіна), яка виграла парламентські вибори.

Представник партії «Єдиний національний рух», лідером якої є президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, депутат парламенту Павле Кублашвілі повідомив, що найближчим часом очікується зустріч президента Грузії з Іванішвілі.

За його словами, наразі ще невідомо, у якому форматі відбудеться зустріч.

«Нинішня зустріч сторін була дуже важливою, оскільки «Грузинська мрія»"вже назвала своїх кандидатів у міністри. Виходячи з цього, процеси, які почнуться найближчими днями, будуть важливими. Я хочу підкреслити, що на жодному рівні не відбувається (з боку програла партії ) призначення або подання якихось кандидатур. Йде робоча процедура на рівні комунікації та обміну інформацією між діючими міністрами та кандидатами на міністерські пости», - сказав Кублашвілі.

Втім, він зауважив, що до затвердження нового уряду новим парламентом рішення прийматимуться колишньою владою.

Як повідомлялось, 8 жовтня лідер коаліції «Грузинська мрія» Бідзіна Іванішвілі оприлюднив склад нового уряду Грузії, який повинен затвердити новообраний парламент.Сам Іванішвілі має зайняти місце прем'єр-міністра.

На посаду міністра оборони країни запропоновано кандидатуру Іраклія Аласанії, який в 2004 році був заступником міністра оборони, в 2006-2008 роках був постійним представником Грузії в ООН. На місце керівника міністерства внутрішніх справ Іванішвілі запропонував очільника свого благодійного фонду "Карту" - Іраклія Гарібашвілі.

Главою зовнішньополітичного відомства має стати Майя Панджікідзе, екс-посол Грузії в Німеччині, а потім у Нідерландах. На пост голови парламенту "Грузинська мрія" пропонує Давид

Нагадаємо, на парламентських виборах у Грузії 1 жовтня перемогла опозиційна коаліція «Грузинська мрія» мільярдера Бідзіни Іванішвілі. Вона здобула майже 55% голосів. «Єдиний національний рух» президента Михеіла Саакашвілі набрав 40%. Теперішній глава держави заявив, що його політсила переходить в опозицію.

Читайте також: Експерт: протистояння в Грузії можливе у випадку вимоги відставки Саакашвілі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.