НОВИНИ

Ромні розкритикував зовнішню політику Обами

Кандидат від Республіканської партії Мітт Ромні, виступаючи в понеділок, 8 жовтня, з передвиборчою промовою в Військовому інституті Вірджинії в місті Лексинґтоні в штаті Вірджинія, розкритикував зовнішню політику чинного президента і кандидата від Демократичної партії Барака Обами.

 Ромні заявив, що  в разі його перемоги зовнішня політика США буде значно твердіша.

Республіканець зазначив, що в переговорах із Росією щодо системи протиракетної оборони він не припускатиме ніякої «гнучкості» і створить дієву систему ПРО.

   Ромні також пообіцяв у разі перемоги скасувати значні скорочення в оборонній галузі, запроваджені Обамою, які він назвав «свавільними» й такими, що «руйнують збройні сили».

   Він також наголосив на своїх намірах щодо Ірану – запровадити нові, ще суворіші санкції, – і щодо Сирії – підтримувати і озброювати сирійських повстанців, щоб вони мали змогу перемогти збройні сили сирійського уряду. За словами Ромні, за часи влади Обами ризик конфлікту на Близькому Сході зріс.

  Нагадаємо,  у березні на саміті в Сеулі президент США сказав своєму тодішньому російському колезі Дмитрію Мєдвєдєву,    що він матиме «більше простору» після виборів у листопаді та зможе зайняти «більш гнучку позицію в питанні створення системи протиракетної оброни». Розмову політиків записав один з мікрофонів.

Президентські вибори у Сполучених Штатах відбудуться   6 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.