НОВИНИ

США дозволили Південній Кореї збільшити дальність балістичних ракет

США дозволили з Південній Кореї збільшити дальність балістичних ракет майже у два рази, щоб боротися зі зростаючою загрозою з боку Північної Кореї. Про це повідомляє The New York Times.

Перегляд угоди дозволить Південній Кореї збільшити навантаженння ракет та розвинути потужнішу мережу некерованих літальних апаратів. Ракети з більшою дальністю польоту тепер зможуть досягти різних точок Північної Кореї, але все ще не долітатимуть до Китаю чи Японії.

Досягнута угода також дає Південній Кореї право на виробництво більш важких безпілотників. Так, їх вагу може тепер бути збільшено до 2,5 тонни з існуючої норми у 500 кілограмів. За словами радника Президента з питань національної безпеки Чана Янга Ву, такі дії є попередженням воєнних провокації Північної Кореї.

За попередньою угодою Південної Кореї зі США ракети могли мати дальність польоту не більше 300 кілометрів, що було недостатньо через зростаючий ядерний потенціал Північної  Кореї.

Нагадаємо, що Південна Корея вперше погодилась на обмеження щодо ракет у 1979 році в обмін на американську технічну допомогу в розробці перших балістичних ракет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.