НОВИНИ

Лідер грузинської опозиції назвав склад нового уряду

Лідер коаліції "Грузинська мрія" Бідзіна Іванішвілі назвав сьогодні на прес-конференції склад нового уряду республіки, який повинен затвердити новообраний парламент.

Сам Іванішвілі має зайняти місце прем'єр-міністра.

За його словами, на посаду міністра оборони країни він запропонував кандидатуру Іраклія Аласанії, який в 2004 році був заступником міністра оборони, в 2006-2008 роках був постійним представником Грузії в ООН.

На місце керівника міністерства внутрішніх справ Іванішвілі запропонував очільника свого благодійного фонду "Карту" - Іраклія Гарібашвілі.

Главою зовнішньополітичного відомства має стати Майя Панджікідзе, екс-посол Грузії в Німеччині, а потім у Нідерландах.

На пост голови парламенту "Грузинська мрія" пропонує Давида Усупашвілі - лідера Республіканської партії, що входить до складу коаліції.

Перше засідання вищого законодавчого органу країни скликання 2012 року планується провести 20-21 жовтня. Депутати розглянуть питання про затвердження голови парламенту і його заступників.

Згідно із результатами виборів, у новому парламенті опозиціонери отримають 83 місця, партія ж чинного президента «Єдиний національний рух» - 67. Остаточні результати виборів ЦВК країни має оголосити не пізніше 20 жовтня.

Читайте також: Демократія виграла – Грузія програла

Як відомо, президент Грузії Міхаіл Саакашвілі заявив, що його політсила переходить в опозицію.

5 жовтня Саакашвілі віддав ключові посади в уряді опозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.