НОВИНИ

Яценюк заявляє, що з'їзд опозиції може і не відбутися

Один з лідерів Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк заявляє, що триває підготовча робота до з’їзду Об’єднаної опозиції, але з’їзд може і не відбутися. Про це він повідомив на прес-конференції в Дніпропетровську

«Для того, щоб прийняти остаточне рішення щодо формування списку мажоритарних кандидатів, наразі дуже мало часу. Але час ще є. Щоб юридично оформити єдиний список мажоритарних кандидатів потрібно два механізми – проведення з’їзду, що не є обов’язковим, та офіційна заява кандидата в депутати по мажоритарному округу, що він підтримує іншого кандидата і знімає себе з виборів. Тут є два юридичні механізми. Однак, в руках треба мати одну та іншу зброю», - зазначив Яценюк.

За його словами, дуже прикро, що партія УДАР не пристала на пропозицію Об’єднаної опозиції півроку тому, як це зробило об’єднання «Свобода».

Водночас, Яценюк уточнив, що не коментуватиме заяви і позиції іншої політичної сили.

Яценюк наголосив, що наразі триває процес перемовин щодо формування єдиного списку мажоритарних кандидатів з партією УДАР.

Як відомо, 3 жовтня партія УДАР Віталія Кличка та Об’єднана опозиція «За Батьківщину!» прийняли рішення про спільне висунення кандидатів на понад 40 мажоритарних округах, де досі конкурували між собою представники обох цих політичних сил. 

Водночас, джерела Тиждень.ua повідомили, що наступного тижня об'єднана опозиція проведе позачерговий з'їзд, головним питанням якого буде співпраця Об'єднаної опозиції та партії Віталія Кличка УДАР на мажоритарних округах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.