НОВИНИ

У "Грузинській мрії" вважають абсурдною ідею повернення країни до СНД

Прес-спікер опозиційного блоку Бідзіна Іванішвілі "Грузинська мрія", який, за попередніми даними ЦВК, перемагає на парламентських виборах у Грузії, вважає заяву президента Білорусі Аляксандра Лукашенка про можливе повернення країни до складу СНД несерйозним.

"Європейська інтеграція Грузії залишається нашою головною, незмінною і однією з самої важливих цілей на даний момент, заява президента Білорусі - несерйозна та абсурдн ", - сказала Майя Панджікідзе.

За її словами, це питання не обговорювалося і на зустрічах з представниками блоку, оскільки воно "не варто уваги і коментарів".

Нагадаємо, опозиційний блок "Грузинська мрія" мільярдера Бідзіна Іванішвілі після підрахунку 94,05% протоколів лідирує на виборах за партійними списками з 55,08% голосів, партія Саакашвілі набирає 40,14%, 

Читайте також: Демократія виграла – Грузія програла

 Президент Білорусії Аляксандр Лукашенка  заявив, що вважає можливим повернення Грузії до складу Співдружності та має намір ініціювати цей процес.  

  «Мені здається, у наступному році саміт СНД, швидше за все, пройде у Мінську. Це буде вже моя функція, якщо Мінськ стане місцем проведення саміту, я буду всіляко ініціювати повернення Грузії до Співдружності Незалежних Держав», - сказав Лукашенка.

 Грузія вступила до СНД в кінці 1993 року. 12 серпня 2008 президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив про бажання виходу держави зі складу Співдружності.

 14 серпня 2008 року грузинський парламент прийняв одностайне рішення про вихід Грузії з організації. 18 серпня 2009 Грузія офіційно залишила СНД.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.