НОВИНИ

У Донецьку студентів зганяють на концерт на підтримку регіоналки Бахтєєвої

Студентів Донецького національного університету (ДонНУ) в «добровільно-примусовому» порядку змушують відвідати в якості глядачів запланований на 4 жовтня передвиборний концерт на підтримку кандидата в народні депутати від Партії регіонів по мажоритарному округу № 42 Тетяни Бахтєєвої.

Про це повідомила студентка обліково-фінансового факультету ДонНУ Олена Ігнатьєва.

«Формально це не примус, а студентам «настійно рекомендують "відвідати цей захід. Більш того - старостам груп доручено скласти списки тих, хто не зможе прийти, із зазначенням поважної причини відсутності. Наскільки мені відомо, не менш активно запрошують на цей концерт аспірантів та молодих викладачів», - розповіла Ігнатьєва.

За її словами, це не перший прояв передвиборчого адмінресурсу у вузі. На початку навчального року в університеті були складені списки студентів, які не мають намір голосувати на виборах. Після чого в ДонНУ викладачі і куратори груп отримали розпорядження проконтролювати явку на виборчі дільниці студентів, які проживають у гуртожитках.

Нагадаємо, кандидат у депутати Тетяна Бахтєєва на свою підтримку організувала вокальний конкурс «Голос Юзівки», в якому візьмуть участь молоді таланти з донецьких вузів та запрошені київські артисти. Захід відбудеться 4 жовтня.

Раніше Тиждень.ua вже повідомляв про те, що Бахтєєва роздавала студентам запрошення до нічного клубу та дельфінарію, комп’ютерні флешки, фонендоскопи і тонометри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.