НОВИНИ

Обладнання та ремонт лікарні для можновладців подорожчали до 153 млн

Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами 24 вересня за результатами тендерів уклала низку угод на придбання товарів та послуг на суму 13,45 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано операційний мікроскоп для нейрохірургії за 8,50 млн грн. у ТОВ «Шерл» і денситометр за 1,70 млн грн. у ПрАТ «УМТ».

Також ТОВ «ДМ-Проект» замовлено розробку робочої документації капітального ремонту з переоснащенням лікувального корпусу №3.

Ремонт цього корпусу вартістю 38,00 млн грн. замовлено раніше, ніж проектну документацію.

Окрім ремонту корпусу №3 лікарня ДУС також замовила капітальний ремонт приміщень аптеки адміністративно-побутового корпусу вартістю 1,10 млн грн., приміщення клубу-їдальні за 2,79 млн грн., будівлі компресорної з пристосуванням під приміщення для обслуговування медичних конференцій та форумів за 3,43 млн грн., патолого-анатомічного корпусу за 4,05 млн грн.

Загально вартість ремонтно-будівельних робіт склала 49,39 млн грн

Як повідомлялось, також нещодавно лікарня «Феофанія» придбала мультиспіральний комп’ютерний томограф вартістю 32,00 млн грн.

Загалом з початку 2012 року «Феофанія» провела тендери на 153,30 млн грн.

Нагадаємо, в Україні 17% усіх загальнодержавних видатків на охорону здоров’я витрачається на на санаторії для чиновників і депутатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.