НОВИНИ

У США відбувся перший раунд дебатів між Обамою та Ромні

У Денвері (штат Колорадо) 3 жовтня пізно ввечері відбулися перші дебати кандидатів у президенти США - чинного президента, демократа Барака Обами і республіканця Мітта Ромні. Обговорювалися питання внутрішньої політики, перш за все економічної.

Мітт Ромні звинуватив президента в прихильності надмірної державної регуляції і зневазі до потреб малого бізнесу. Барак Обама, у свою чергу, заявив, що податкова програма його суперника відповідає інтересам в першу чергу заможних верств суспільства.

Обама зазначив, що прийшов до влади в розпал економічної укрізіса, і за роки його правління ситуація покращилася.

Обговорювалися також проблеми скорочення бюджетного дефіциту, реформи системи соціальної допомоги, створення нових робочих місць.

До виборів президента США, намічених на 6 листопада, повинні відбутися ще два раунди дебатів між кандидатами на посаду президента.

На 11 жовтня заплановані також дебати між кандидатами у віце-президенти - демократом Джо Байденом і республіканцем Полом Райаном.

Як повідомлялось, нещодавно колишній держсекретар США Кондоліза Райс вважає, що відносини між її країною й Україною не залежатимуть від результатів майбутніх виборів президента США. Водночас вона зазначила, що США турбує слабість демократичних інститутів в Україні, а також певні питання виникають у справі колишнього прем'єра Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, вибори президента США пройдуть 6 листопада. Кандидатами є висунутий Демократичною партією діючий президент Барак Обама і висунутий Республіканською партією Мітт Ромні.

Згідно із соцопитуваннями, Обама має невелику перевагу у голосах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.