НОВИНИ

Ганне Северінсен: Створення громадського ТБ в Україні може відбутись на рівні зміни вивісок

Екс-глава моніторингового комітету ПАРЄ Ганне Северінсен вважає, що створення в Україні громадського телебачення й радіомовлення під загрозою. Про це Северінсен пише у своїй статті для чергового числа «Українського тижня».

Северінсен нагадала, що громадське телебачення й радіомовлення в Україні – одне з головних зобов’язань країни  перед Радою Європи. «За всі ці роки його так і не було виконано. Існує небезпека, що, зрештою, все буде зроблено у традиційний для України спосіб: просто змінять вивіску на Державній телерадіокомпанії», - відзначила вона.

На її переконання, такий хід подій означатиме, що  стандарти журналістики залишатимуться такими самими, а медійні розслідування в програмах не з’являтимуться.

«Ось чому вкрай важливо розвивати інтернет-телебачення, яке, крім того, може бути єдиним шансом для регіональних та місцевих телемовників пережити перехід до цифрового формату», - вважає Северінсен.

«Знову-таки, ці процеси вимагають великої кількості освітніх програм і для мовників, і для населення, а також політичної та адміністративної підтримки»,- додала політик

Більше читайте в статті Ганне Северінсен у №40 «Українського тижня».

Нагадаємо, 9 червня 2011 року Кабмін схвалив законопроект про громадське телебачення.  Ще у березні 2011 року радник президента Ганна Герман обіцяла «що найближчим часом законопроект буде підписаний і поданий президентом, як невідкладний до Верховної Ради».

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.