НОВИНИ

ЦВК Грузії порахувала голоси на 73% дільниць - лідирує опозиція

За підсумками підрахунку голосів на 73% виборчих дільниць з показником 54,2% лідирує коаліція "Грузинська мрія". Про це журналістам повідомили сьогодні представники ЦВК Грузії.

За даними комісії, до 19:00 за київським часом надійшли попередні дані з 2743 з 3766 виборчих дільниць (приблизно 73% від їх загальної кількості).

Партія, очолювана Міхаілом Саакашвілі "Єдиний національний рух" має 41,2% голосів. Очікується, що попередні підсумки парламентських виборів за результатами опрацювання даних більш ніж з 95% дільниць будуть оголошені ближче до півночі.

Коаліція "Грузинська мрія", сформована в квітні мільярдером Бідзіною Іванішвілі, об'єднує шість партій - "Грузинська мрія - Демократична Грузія", Республіканська партія, "Наша Грузія - Вільні демократи", Національний форум, Консервативна партія і політичний союз "Промисловість врятує Грузію".

У парламент на чотирирічний термін обираються 150 депутатів: 77 - за пропорційними партійними списками, 73 - у мажоритарних округах. Іванішвілі вже заявив журналістам, що "Грузинська мрія" отримає в законодавчих зборах близько 110 місць.

Нагадаємо, у вівторок президент країни  Саакашвілі визнав поразку на виборах і заявив, що його партія «Єдиний національний рух» переходить в опозицію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.