НОВИНИ

У Кернеса закупили iPad на 25% дорожче від ринкової ціни

Харківська міськрада 20 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ПрАТ "Інформаційні Комп’ютерні Системи" на придбання комп’ютерного обладнання вартістю 1,21 млн гривень. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Як зазначається у повідомленнні, придбано обладнання для зв’язку за допомогою Wi-Fi, у тому числі точки доступу, комутатори, антени контролери (весь перелік нижче).

Найбільше придбано планшетних комп’ютерів Apple iPad 2. Прилади з дисплеєм 9,7 дюймів, двоядерним процесором і встановленою операційною системою придбано по 7 141 грн/од.

Жодних вимог до ліцензійного програмного забезпечення в конкурсній документації немає.

Разом з тим планшетні комп’ютери Apple iPad 2 з такими характеристиками можна придбати значно дешевше. В інтернет-магазинах вони коштують від 3,8 тис гривень до 4,5 тис гривень, що з врахуванням 20% ПДВ дає максимальну ціну 5,5 тис гриввень. Це на чверть дешевше від закупівельної ціни Харківської міськради.

Основним власником ПрАТ "Інформаційні Комп’ютерні Системи" є Олександр Кардаков.

Нагадаємо, у серпні Держпідприємство з обслуговування повітряного руху України закупило штори в 11 разів дорожче від ринкової ціни