НОВИНИ

Мін’юст Росії внесе фільм «Невинність мусульман» до списку екстремістських

Мін'юст Росії включить скандальний фільм "Невинність мусульман" до списку екстремістських матеріалів. Про це повідомила офіційний представник Генпрокуратури РФ Марина Гриднєва.

Таку заяву представник Генпрокуратури Росії зробила після того, як Тверський суд Москви визнав "Невинність мусульман" екстремістським фільмом. Суд задовольнив заяву прокуратури, заборонивши поширення фільму в РФ.

"Проведене за запитом прокуратури психолого-лінгвістичне дослідження запису фільму підтвердило, що його зміст спрямований на збудження релігійної ненависті і ворожнечі, а також на приниження людини за ознакою національності та ставлення до релігії ... Після вступу рішення суду в законну силу його копія буде направлена до Мін'юсту Росії для включення відеофільму у федеральний список екстремістських матеріалів ", - роз'яснила Гриднєва.

Як нагадала Гриднєва, приводом до подачі заяви до суду "з'явилося наявність у фільмі відеоряду і тексту, які спрямовані на формування уявлень про неповноцінність ісламу і сповідує його частини населення".

Нагадаємо, у п'ятницю 28 вересня цю стрічку визнав екстремістською суд міста Грозного.

Згідно російського законодавства рішення російського суду про заборону того чи іншого екстремістського матеріалу поширюється на всю країну.

Як відомо, фільм «Невинність мусульман» став причиною масової акції протесту в лівійському Бенгазі, під час якої стався напад на американське консульство. Загинуло четверо громадян США, зокрема й посол Крістофер Стівенс.

Згодом подібні протести поширилися на інші ісламські країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.