НОВИНИ

Об’єднаній опозиції заборонили мітинг у Чернігові

Чернігівський окружний адміністративний суд двічі заборонив проводити мітинг об’єднаної опозиції “Батьківщина” на Красній площі Чернігова, що запланований на 1 жовтня. Про це повідомили в прес-службі «Фронту змін»

 Чернігівський окружний адміністративний суд задовільнив позов Чернігівської міськради до Чернігівської обласної організації “Фронту Змін”, в якому міська рада вимагала заборонити мітинг об’єднаної опозиції, запланований на  1 жовтня.

«Суд мотивував своє рішення тим, що місцева влада та органи самоврядування нібито не зможуть забезпечити охорону громадського порядку під час мітингу», - повідомляє опозиція.

За день до цього Чернігівський адмінсуд виніс аналогічне рішення за позовом міськради до міської організації ВО “Батьківщина”, заборонивши мітинг із тієї самої причини.

ВО “Батьківщина” повідомляє, що оскаржила рішення Чернігівського адмінсуду. Розгляд апеляційної скарги розпочнеться в Київському апеляційному адміністративному суді 30 вересня о 17.00.

В той же час, як пояснив УНІАН  заступник міського голови - керуючий справами виконкому Станіслав Вихров, міськрада мусила звернутися до суду, щоб уникнути порушень громадського порядку.

З його слів на 1 жовтня, коли відзначають Міжнародний день людей похилого віку, в Чернігові заявки на проведення акцій на центральній площі подали 5  різних організацій і політичних партій.

Міський відділ міліції звернувся до міськради з листом, у якому повідомив, що в разі великого скупчення громадян, які представляють різні політичні сили, можливі порушення громадського порядку. Щоб уникнути протистоянь, міськрада вирішила з'ясувати це питання в судовому порядку.

"Ми звернулися до суду. Ветеранам заборонити ми не можемо, тому що це їхній день. А ось іншим політичним силам пропонуємо перенести свої заходи на інші дати або в інші місця", - сказав Вихров.

Згідно з рішенням суду, ветеранські організації будуть проводити свої заходи на Червоній площі Чернігова.

Нагадаємо, агітаційна автоколона від об’єднаної опозиції 7 версня вирушила в передвиборчий автопробіг Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.