НОВИНИ

До 2020 року у світі буде 48 млн одинаків

За прогнозами аналітичної компанії Euromonitor, до 2020 року на планеті з’явиться 48 млн нових одинаків і одиначок, тобто ще на 20% більше, ніж нині. Про це йдеться в матеріалі "The Economist", переклад якого опублікований у черговому числі "Українського тижня".

"Це означає, що «родина» у складі однієї особи стане найдинамічнішим типом домогосподарства у більшості країн", - йдеться в матеріалі.

 

Життя без «половинки» популярнішає навіть на берегах Перської затоки. Згідно з останніми даними Шлюбного фонду Об’єд­­наних Арабських Еміратів (державного органу, який надає фінансову допомогу зарученим парам), близько 60% жінок віком від 30 років незаміжні, хоча 1995-го таких було лише 20%. Представник уряду Саїд аль-Кітбі вважає цю тенденцію «дуже тривожною».

 

Втім, ОАЕ такі не єдині. Посилення тенденції до життя самотою спостерігається скрізь.

 

"Цей феномен найяскравіше простежується на багатому Заході, де його спостерігають уже певний час. Наприклад, половина дорослих американців неодружені, а 1950 року таких було 22%. І майже 15% живуть самі (колись – 4%). Але і в країнах, що розвиваються, кількість дорослих, що не мають офіційного партнера, зростає – і це змінює моделі споживання. У Бразилії щорічні продажі готових обідів (які зажили великої популярності серед одинаків) за останні п’ять років зросли більш ніж удвічі, до $1,2 млрд; збут консервованих супів потроївся", - зазначає "The Economist".

 

Детальніше про це читайте у матеріалі: "Чим приваблива самотність?", опублікованому у №39 "Українського тижня"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.