НОВИНИ

Арбузов забирає в Нацбанк старих знайомих

Голова Національного банку України Сергій Арбузов призначив своїм першим заступником Юрія Колобова, який раніше працював першим заступником глави правління Державного експортно-імпортного банку України (Укрексімбанк, Київ). Про це повідомив представник Нацбанку.

"Першим заступником глави НБУ з 29 грудня призначений Колобов Юрій Володимирович", - повідомив представник центрального банку.

Згідно ст. 20 закону про Нацбанк глава НБУ має чотирьох заступників, у тому числі одного першого заступника. Рішення про призначення заступників глави НБУ приймає глава Нацбанку за узгодженням з Радою НБУ.

Колобов був призначений на посаду заступника глави правління Укрексімбанку згідно з рішенням наглядової ради кредитно-фінансової установи від 27 квітня 2010 року. У листопаді 2010 наглядова рада банку вирішила перевести його на посаду першого заступника глави фінустанови.

Сергій Арбузов з 26 травня був членом наглядової ради Укрексімбанку. У червні цього ж року його було обрано головою наглядової ради Укрексімбанку, а у вересні він був  призначений першим заступником голови НБУ.

З червня по грудень 2008 року Колобов працював главою правління "БТА Банк", а ще раніше, серед іншого, директором казначейства Державного ощадного банку України, радником з банківських питань ТОВ "Фінансова компанія КИБР".

 

Теги