НОВИНИ

Іспанські журналісти опублікували карикатуру на пророка Мухаммеда

Іспанський гумористичний журнал El Jueves опублікував карикатуру на Пророка Мухаммеда - на знак солідарності з французькими колегами з журналу Charlie Hebdo, яким погрожують через карикатури на Пророка. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Малюнок на обкладинці зображує розпізнання у поліції. Напис говорить: «Чи знає хто-небудь, як виглядає Мухаммед?»

Член редакційної колегії популярного видання Хосе Луїс Мартін, відповідаючи на запитання, чи не побоюється він помсти з боку мусульман, стверджує в інтерв'ю іспанським ЗМІ, що «журналісти не мають права займатися самоцензурою перед обличчям загроз ».

«Ми говоримо, що завжди ходимо по лезу ножа. Це наш професійний обов'язок. Сподіваюся, що з нами нічого не станеться », - сказав Мартін.

Він також висловився з приводу хвилювань в ісламському світі у зв'язку з фільмом «Невинність мусульман». За його словами, фільм або карикатури - «це всього лише привід для осіб, які і без цього завжди готові пустити в хід насильство».

«Свобода слова вища від релігійного фанатизму», - резюмував журналіст.

Нагадаємо, друкована версія журналу Charlie Hebdo у середу, 19 вересня, опублікувала карикатури з приводу обурення в ісламському світі фільмом, який зняли в США.

26 вересня світська єгипетська газета "Аль-Ватан" надрукувала 13 карикатур, що висміюють ставлення мешканців Заходу до мусульман.

Як відомо, на Близькому Сході відбувались протести через появу антиісламського фільму "Невинність мусульман" .

11 вересня під час нападу на американське консульство в Бенгазі загинув посол США Крістофер Стівенс і ще троє дипломатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.