НОВИНИ

На Житомирщині чиновник в робочий час дає концерти на підтримку кандидата в депутати

Начальник управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Юрій Градовський, який є солістом гурту «Древляни», в робочий час виступає з концертами на підтримку кандидата в народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №67 (м. Чуднів) самовисуванця Віктора Развадовського. Про це повідомили у громадянській мережі "Опора".

«Кандидат в народні депутати Развадовський запланував проведення концертів естрадних співаків в своєму окрузі. Серед виконавців Василь Бондарчук, гурт «Нексі», Павло Зібров, гурт «Древляни», гурт «Театр естрадної пісні «Новий день». В графіку проведення концертів – 24 виступи гурту «Древляни»,яким керує та є солістом діючий начальник управління культури та туризму Житомирської ОДА Юрій Градовський. За участю гурту «Древляни» вже відбулося шість концертів на підтримку Развадовського В.Й. Три з них, а саме в с. Дубище Чуднівського р-ну (в п’ятницю 14 вересня 2012 р.), с. Мотовилівка Любарського р-ну (у вівторок 18 вересня 2012р.) та в с. Стетківці Чуднівського р-ну (у середу 19 вересня), проходили з 15.00 до 17.30, тобто у робочий час», - йдеться в повідомленні.

«Соліст та чиновник Градовський Ю.І. словом та піснею підтримував кандидата-самовисуванця Развадовського В.Й. та закликав присутніх за нього проголосувати. Переважна кількість наступних концертів за участю Ю.Градовського запланована також на робочі дні та в робочий час. На даний момент чиновник не перебуває у відпустці», - повідомляє "Опора".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.