НОВИНИ

Під час робіт з реконструкції Поштової площі стався витік газу

На Поштовій площі в Києві надвечір суботи, 23 вересня, було локалізований серйозний витік газу. Про це повідомляє прес-служба "Київгазу".

22 вересня о 22:29 в диспетчерську службу компанії "Київгаз" надійшла інформація, що за адресою Поштова площа при виконанні бурових робіт з установки опор для нового мосту компанією "Борен-А" було пошкоджено газопровід середнього тиску діаметром 225 мм.

Значиться, що за  10 хвилин на місце аварії прибула бригада аварійно-відновлювальних робіт "Київгазу" та вже о  23:00 витік газу був локалізований.

Під відключення потрапили 7 об'єктів. В даний час на місці аварії продовжує працювати аварійна служба компанії "Київгаз".

Відзначають, що ТОВ "Борен-А", чия бурова установка пошкодила газопровід, працювало без узгодження з "Київгазом".

"Більш того, напередодні компанією "Борен-А" була отримана офіційна заборона від "Київгазу" на проведення робіт, які здійснювалися в небезпечній близькості від газопроводу в його охоронній зоні", - зазначили в "Київгазі".

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація дозволила частково обмежити рух на Поштовій площі від 30 липня 2012 року до 1 травня 2013 року у зв'язку із реконструкцією транспортної розв'язки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.