НОВИНИ

На Полтавщині 17 школярів госпіталізували з ознаками отруєння

17 дітей госпіталізували після отруєння в п'ятницю, 21 вересня, невідомою речовиною в Миргородській загальноосвітній школі, Полтавська область. Про це сказано в повідомленні Управління МНС у Полтавській області.

За даними відомства, учні почали скаржитися на погане самопочуття близько 10:40.

Постраждалі учні 5-го класу були в коридорі 3-го поверху, де проводили ремонтні роботи водоканалізаційних мереж у кабінеті хімії.

"Імовірно, ремонт міг спричинити вихід газу невідомого походження", - сказано в повідомленні.

Рятувальники евакуювали учнів і персонал, при цьому заняття скасували до одержання результатів відповідних експертиз районної санітарно-епідеміологічної станції.

Співробітники СЕС провели збір проб повітря та води для подальшого лабораторного дослідження.

 Також сьогодні в прес-службі Міністерства охорони здоров'я АР Крим повідомили, що 8 вихованців Лівадійської школи-інтернату госпіталізовано в інфекційне відділення Ялтинської міської лікарні, у зв'язку з підозрою на кишкову інфекцію.

"Коментуючи ситуацію, головний санітарний лікар АРК Наталія Пеньковська відзначила, що  ситуація знаходиться на контролі Держсанепідемслужби і Міністерства охорони здоров'я Криму.

Зокрема, в інтернаті вживають всіх необхідних протиепідемічних заходів. За вихованцями і співробітниками інтернату встановлено медичне спостереження і проведено їхнє лабораторне обстеження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.