НОВИНИ

В ООН заявили, що протягом серпня в Сирії зафіксували найбільшу кількість жертв конфлікту

У серпні було зафіксовано найбільшу кількість жертв з початку конфлікту в Сирії. Про це заявив спеціальний координатор ООН з близькосхідного мирного процесу Роберт Серрі, який виступив у понеділок, 17 вересня, на засіданні Ради Безпеки.

"Масштаби військових дій розширилися, охопивши всі найбільші міста. Житлові квартали все частіше піддаються обстрілу з важких знарядь, а також нальотам авіації. Одночасно з цим ми спостерігаємо і більш активні дії з боку озброєної опозиції, - зазначив спецкоординатор ООН.

Однак  Серрі не став уточнювати кількість загиблих, лише уточнив, що протягом серпня кількість біженців збільшилась на 100 тисяч.

  За оцінками ООН, тільки за останній тиждень серпня в Сирії країні було вбито 1600 людей, а загальне число жертв з початку конфлікту досягло 20 тисяч.

Офіційний Дамаск називає 7-8 тисяч жертв , в той час як представники опозиції називають цифру в  25 тисяч.

За відомостями ООН, більше 2,5 млн осіб в арабській країні терміново потребують продуктів харчування, товарів першої необхідності і медичних послуги.

Більше 250 тис. сирійців сховалися від насильства на території чотирьох сусідніх держав - Іраку,  Йорданії, Лівану і Туреччини.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.