НОВИНИ

Кабмін пропонує повернути ПДВ на квитки поїздів Hyundai в 2017 році

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді звільнити від ПДВ послуги з перевезення пасажирів поїздами Hyundai Rotem до 1 січня 2017 року. Про це йдеться в законопроекті, зареєстрованому в парламенті у понеділок, 13 вересня.

Уряд пропонує Раді внести такі зміни до Податкового кодексу, де замість застосування нульової ставки ПДВ передбачається звільнити ці послуги від ПДВ.

"Це дасть можливість уникнути нераціонального використання фінансового ресурсу держави, а також на певному етапі оцінити ефективність застосування і доцільність подальшого надання непрямої державної підтримки пасажирських перевезень швидкісними поїздами "Інтерсіті плюс", - сказано в пояснювальній записці до законопроекту.

На думку уряду, реалізація законопроекту дасть можливість ефективно використовувати ресурс бюджету та обмежить за часом дію податкової пільги.

Нагадаємо, Рада ввела нульову ставку ПДВ для перевезень пасажирів поїздами "Українського експреса" в липні, і вже в наступному місяці "Укрзалізниця" зменшила вартість проїзду в таких поїздах.

Читайте також: Євроремонт залізниці. Українців позбавляють дешевих і зручних потягів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.