НОВИНИ

Британія більше не вважатиме іноземних студентів іммігрантами

Велика Британія більше не включатиме іноземних студентів, що навчаються в країні, до статистики щодо загальної цифри іммігрантів. Про це повідомляє The Independent.

Такі зміни стали результатом вимоги 70 університетів, щоб іноземні студенти отримали ширші права на в’їзд у країну. Заяву було оприлюднено після того, як віце-канцлер Великої Британії звинуватив уряд у нелюдському ставленні до 2,5 тис іноземних студентів, які перебувають під загрозою депортації в Лондонському університеті Метрополітен.

«Нехай всі задумаються, як би ми відреагували, якби це сталося з нашими синами та дочками в іншій країні» - заявив віце-канцлер Брістольського університету та президент спілки захисту університетів Великої Британії Ерік Томас.

Керівники університетів заявляють, що багато студентів з країн, які не входять до ЄС, не задоволені новими візовими правилами, а тому їдуть до США, де студенти вважаються тимчасовими мешканцями, а не іммігрантами.

Між тим, цього року у Британії спостерігається значне скорочення кількості заявок студентів на навчання в університетах і в першу чергу в найелітніших.

Так, за повідомленням The Telegraph, 7 з 24 університетів елітної Russell Group (куди серед інших входять і Кембриджський та Оксфордський університети) за кілька днів до початку навчального року все ще рекламують вільні місця на більш як 1 тис курсів.

Так, ще вчора, у Лондонському університеті Квін Мері залишалися вільними місця на 178 курсах з 198. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.