НОВИНИ

Співачка Валевська ввійшла в лобістсько-податкову структуру, яку очолила мати голови Нацбанку

Мати нового голови Нацбанку Валентина Арбузова очолила громадську організацію «Асоціація платників податків України». Її обрано 10 грудня на з’їзді АППУ, повідомили Тижню в прес-службі асоціації.

На з’їзді виступив Віталій Захарченко, який згодом був призначений головою Державної податкової адміністрації України. Він відзначив, що податкова адміністрація вже давно і плідно співпрацює з АППУ, поважає та шанує роботу організації з допомоги платникам податків. Однак лише зараз податкові органи виходять на якісно новий рівень співпраці з Асоціацією.

 

Також Захарченко запевнив, що ДПАУ і в подальшому плідно співпрацюватиме з АППУ в багатьох напрямках, зокрема організовуватиме у всіх регіонах країни спільні просвітницькі заходи з роз‘яснення податкових норм, передбачених Податковим кодексом.

 

Попереднього президента асоціації екс-міністра юстиції Миколу Оніщука рішенням з’їзду було відсторонено та виключено з лав АППУ в зв’язку з «фактичним самовідводом виконання обов‘язків президента» та «деструктивною діяльністю».

 

Першим віце-президентом АППУ переобрано Василя Матійчика. Віце-президенти: голова ДПАУ Віталій Захарченко особисто, перший заступник голови парламентського комітету з питань ПЕК Олександр Карелін, почесний президент ВАТ «Сєвєродонецький «Азот» Олексій Кунченко, віце-президент АППУ Володимир Мазарак, а також Олександр Шлапак, екс-перший заступник голови Секретаріату президента за часів Віктора Ющенко, нині віце-президент «International Holding Company».

 

Разом з керівниками регіональних представництв членами ради також обрано: проректора Національного університету ДПС України Володимира Антіпова, співачку Наталію Валевську, голову правління ВАТ «Агронафтогазсервіс» Василя Вівчарика, директора ТОВ «Аудиторська фірма «НХД-Аудит» Євгенію Вакуленко, аудитора Ігоря Кушнарьова, керівника департаменту податкової та митної політики Мінфіну Наталію Романову, президента групи компаній «Петрус» Людмилу Русаліну, заступника директора НДІ Академії фінансового управління Мінфіну Аллу Соколовську Михайлівну, голову Фонду політичних стратегій Юрія Чигирина.

 

Одним з засновників АППУ є екс-нардеп Володимир Пєхота, відомий як керівник центрального апарату Партії регіонів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги