НОВИНИ

Завтра УПЦ КП молитиметься біля Київської ОДА за розум чиновників

28 грудня з 12 години дня біля стін Київської обласної державної адміністрації (площа Лесі Українки) розпочнеться молитовне стояння духовенства і віруючих Київського Патріархату, які молитимуться за напоумлення чиновників, що провокують міжконфесійні конфлікти та незаконно переводять парафії Київського Патріархату в юрисдикцію Московського Патріархату, повідомили Тижню в прес-службі УПЦ КП.

Духовенство і віруючі протестуватимуть проти таємних реєстрацій за фальшивими документами змін до статутів парафій Київського Патріархату в м. Макарові, в селах Ясногородка та Маковище Макарівського району, а також в с. Ріжки Таращанського району Київської області, через які ці парафії, без відома своїх парафіян, опинилися в юрисдикції Московського Патріархату, що спричинило 26 грудня 2010 р. міжконфесійне протистояння. 

Учасники стояння вимагатимуть зустрічі з головою Київської ОДА Анатолієм Присяжнюком, скасування незаконних розпоряджень обласної влади щодо зазначених парафій та недопущення в майбутньому подібних дій з боку влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги