НОВИНИ

Financial Times: розрив між російськими амбіціями та реальністю ширший за Волгу

На заваді російським планам покращення відносин з азійськими країнами може стати низка чинників, зокрема, погана логістика. Про це йдеться у статті Financial Times.

«Росія повільно повертається у бік Азії. Керівництво намагається зробити з країни євразійського Януса, який дивиться в обидва боки. Тим не менш розрив між російськими амбіціями та реальністю є ширшим за Волгу. Однією з перешкод є логістика. Щедрі витрати на мости, дороги та новий аеропорт не можуть приховати той факт, що Далекий Схід Росії на кілька десятиліть відстав від більшої частини Азії», - пише видання.

«Російські експортери (за словами виконавчого директора банку ВТБ Андрєя Костіна) скаржаться, що дороги, залізниці та порти не справляються з просуванням на схід. Крім того, Росія не дуже охоче приймає ідею відкриття для Азії. Впродовж десятиліть Москва боялася, що густонаселений Китай здійснить «мирне вторгнення» в малонаселений Сибір. На саміті АТЕС азійські бізнесмени скаржились на складні візові процедури. Багато хто з цієї причини вирішив не їхати до Владивостока», - йдеться в статті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.