НОВИНИ

Провладні кандидати "покращують життя" на своїх округах державним коштом

Впродовж літа Вінницька облдержадміністрація провела низку тендерів на будівельні роботи вартістю 16,45 млн грн. в округах, де балотуються губернатор Микола Джига і представники родини Калетників. Ці роботи фінансуються коштом державного бюджету і мають бути виконані в цьому році. Відповідні дані опубліковано в «Віснику державних закупівель».

В окрузі №15, де балотується Джига, замовлено реконструкцію приміщення дошкільного дитячого закладу в с.Вищеольчедаїв Мурованокуриловецького району вартістю 1,30 млн грн. Раніше ОДА замовила добудову школи в селі Зведенівка Шаргородського району вартістю 10,39 млн грн.

В окрузі №18, де балотується народний депутат від Партії регіонів Григорій Калетнік, замовлено вибірковий ремонт дорожнього покриття вул.Щорса в м.Іллінці (1,95 млн грн.) і вул.Кірова в смт.Оратів (1,27 млн грн.).

А в окрузі №16, де балотується член Нацради з питань телебачення та радіо Оксана Калетнік, замовлено вибірковий капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Леніна в с.Лядова Могилів-Подільського району (1,54 млн грн.).

Окрім цих підрядів управління Вінницької ОДА цього літа провели тендери на ремонт доріг та тротуарів на території лікарні ім. М. І. Пирогова в м.Вінниці (1,54 млн грн.), реконструкцію з надбудовою другого поверху відділення термінової та планово-консультативної медичної допомоги (санавіація) в «Центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф», м.Вінниця (2,81 млн грн.) та завершення будівництва загальноосвітньої школи в с.Василівка Тиврівського району (1,52 млн грн.). По Тиврівському району балотуються екс-голова Верховного суду Василь Онопенко та нинішній голова Деснянської РДА в м.Київ Віктор Жеребнюк, який раніше був мером Жмеринки.

Водночас, згідно з «Вісником державних закупівель», Новоград-Волинська райдержадміністрація Житомирської області 14 серпня за результатами тендеру уклала угоду з ПП «Будівельна фірма «Крот» на завершення будівництва клубу в с.Поліянівка вартістю 1,28 млн грн. Клуб мають добудувати найближчим часом за кошти, виділені з державного бюджету.

Новоград-Волинськ є центром мажоритарного округу №65, по якому балотується голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Також в цей округ входить смт Ємільчене. Селищна рада 5 вересня уклала угоду ТОВ «АртХаус» на облаштування плавального басейну в молодіжно-спортивному комплексі «Юність» вартістю 6,65 млн грн. Ці роботи мають бути виконані через рік, фінансуються з місцевого бюджету.

Новоград-Волинська РДА на своєму сайті поінформувала, що завдяки Литвину «цього літа у 21 школі проведено капітальні ремонти, по одній – планується будівництво». Загальна сума коштів на ці цілі складе майже 8,5 млн.грн.

Читайте також: Передвиборчий арсенал Литвина: годинники, велосипеди, щоденники і сайт Ради