НОВИНИ

У Венеції назвали призерів кінофестивалю

Південнокорейський режисер Кім Кі Дук отримав головний приз 69-го Венеційського кінофестивалю - статуетку "Золотий лев Святого Марка". Про це оголосило міжнародне журі фестивалю на чолі з американцем Майклом Манном у суботу, 8 вересня.

Журі обрало  фільм "П'єта"  Кім Кі Дука з 18 представлених на конкурсі.

Режисер, який зафільмував вже 13 картин, в 2004-му році отримав венеційського "Срібного лева Святого Марка" за стрічку "Порожній будинок" .

Всього в скарбничці південнокорейського режисера десятки премій різних міжнародних журі, включно з  призом Берлінського кінофестивалю, Міжнародних кінофестивалів в Сан-Себастьяні та Карлових Варах.

"Срібного лева" 69-го Венеційського кінофестивалю отримав американський режисер Пол Томас Андерсон за фільм "Майстер" .

Приз за кращу чоловічу роль - "Кубок Вольпі" - розділили американські актори Філіп Сеймур Гоффман і Хоакін Фенікс за роботу у фільмі Андерсона.

"Кубок Вольпі" за найкращу жіночу роль отримала Хадас Ярон за роль в ізраїльській дебютній картині Рами Берштайн "Заповнити порожнечу".

Премії Марчелло Мастрояні  як  актор –початківець  удостоївся Фабріціо Фалько, який знявся в обох італійських картинах конкурсу - "Це зробив син" Даніеле Чіпрі і "Спляча красуня" Марко Беллоккіо.

Премію "Озелла" за найкращий сценарій отримав француз Олів'є Ассаяс за фільм "Щось у повітрі".

Спецприз журі віддало Ульріхау Зайдлу за картину "Рай: Віра"

69-й Венеційський кінофестиваль тривав  у Італії з 29 серпня до 8 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.