НОВИНИ

Міліція порушила 12 справ через порушення виборчого законодавства

Міністерство внутрішніх справ заперечує звинувачення у відсутності реакції на порушення виборчого законодавства. Про це заявив начальник управління масових і спортивних заходів департаменту громадської безпеки МВС Олег Матвейцов на брифінгу.

"Останнім часом у ЗМІ в інтернеті з’являється багато повідомлень про нібито значну кількість порушень виборчого законодавства й нереагування або ЦВК, або міліції на такі порушення. Такі твердження не відповідають дійсності" - сказав він.

На думку Матвейцова, такі заяви є спробою певних політичних сил дискредитувати інститути державної влади.

Він зазначив, що органи внутрішніх справ реєструють і перевіряють всі повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства й у рамках компетенції вживають заходів реагування на них.

Матвейцов розповів, що під час перевірки таких заяв встановлюється, що більшість із оскаржених дій не містять складу злочину і, як правило, пов’язані з невдоволенням окремих кандидатів у депутати Верховної Ради або їхніх представників діями політичних опонентів.

Він додав, що з початку виборчого процесу органи внутрішніх справ зареєстрували 220 повідомлень про правопорушення, пов'язаних з його перебігом, за результатами перевірки яких порушено 12 кримінальних справ.

Як повідомлялося, 16 серпня співробітники міліції затримали юриста за підозрою в заволодінні документами шляхом шахрайства для реєстрації технічного кандидата на вибори Верховної Ради.

Читайте також: ПР мобілізує адмінресурс: бюджетні гроші, придворні ЗМІ і масова "регіоналізація" чиновників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.