НОВИНИ

Регіонали проігнорували проблеми ТВі та журналістів

Народні депутати від Партії регіонів проігнорувала засідання парламентського комітету з питань свободи слова та інформації, на якому розглядається ситуація довкола телеканалу ТВі та питання перешкоджання професійній діяльності журналіста.

Як повідомив на початку засідання голова комітету Юрій Стець, депутати Партії регіонів, що входять до складу комітету, попередньо давали згоду на участь у засіданні комітету.

"Коли в порядку денному з'явились питання щодо телеканалу ТВі та питань перешкоджання професійній діяльності журналістів, в тому числі Мустафи Найєма минулого місяця та Олени Притули і Єкатерини Горчинської під час конгресу газетярів, у членів Партії регіонів з'явились поважні причини: хвороба та відрядження", - повідомив Стець.

Таким чином засідання комітету відбувається без кворуму, бо як мінімум 5 осіб з 10 відсутні.

В той же час голова комітету повідомив, що керівництво апарату Верховної ради не підтвердило ані відрядження, ані відомостей щодо хвороби народних депутатів.

Нагадаємо, до складу комітету з питань свободи слова та інформації входять наступні члени Партії регіонів: Олена Бондаренко, Володимир Ландик, Орест Муц, Олексій Федун та колишній бютівець, нині член ПР - Микола Баграєв.

Як відомо, Верховна Рада перенесла пленарні засідання на четвер для роботи в комітетах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.