НОВИНИ

Регіонал стверджує, що влада Януковича збільшила тривалість життя українців на півтора року

За 2011-2012 роки середня тривалість життя в Україні зросла з 69 років до 70,5. Про це повідомив народний депутат від фракції Партії регіонів Владислав Лук'янов у ефірі "Ера-FM".

"Тобто ми бачимо, що ідуть позитивні зміни, іде відновлення економіки, підвищуються соціальні стандарти. Ми бачимо, що зросли мінімальні пенсії, які становили на період 2009 року 498 гривень і 501 гривні для різних категорій громадян, до майже 1 тисячі гривень,тобто майже вдвічі. Ми бачимо, що середня пенсія зараз зросла у півтора раза та нині становить 1421 гривню", – додав він.

Читайте також: Нова казка про «покращення»

Політик також заявив, що Партія регіонів особливу увагу приділяє макроекономічним показникам держави.

"Ми ретельно працюємо над тим, що утримати індекс цін на основні продукти харчування. Ще 2009 – на початку 2010 року вартість харчового набору була значно вищою. Та сама картопля, яка коштувала 10-12 гривень, зараз подешевшала до 4-5 гривень. Ми бачимо, що інфляції фактично немає. При цьому ми бачимо, що реально збільшуються прибутки громадян. На жаль, це відбувається не так швидко, як би нам хотілося. Я би сказав, що навіть заповільно", – зазначив Лук'янов.

Як повідомлялось, дефіцит державного бюджету України за підсумками січня-липня 2012 року становив 16,94 млрд грн, збільшившись за липень на 10,23 млрд грн в порівнянні з 6,7 млрд грн у січні-червні.

Нагадаємо, згідно з нещодавнім рейтингом агентства «Bloomberg» щодо стану здоров'я громадян країн світу, Україна зайняла 99-е місце зі 145 країн, опинившись між Іраком і Пакистаном.

Випередили Україну в рейтингу здоров'я Грузія (71), Вірменія та Латвія (ділять 79 місце), Литва (81), Таджикистан (84), Узбекистан (85), Азербайджан (87) , Білорусь (91), Росія (97).

Гірше за все зі здоров'ям у мешканців Мозамбіку, Чаду, Республіки Конго, Лесото, Свазіленду.

Читайте також: Головна демографічна проблема України – висока смертність