НОВИНИ

Турецька влада відкрила доступ у табори сирійських повстанців на півдні Туреччини

Турецька влада вперше відкрили доступ у табори сирійських повстанців на південному сході Туреччини. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Парламентська комісія з прав людини і представники опозиційних партій відвідали табір Апайдин в провінції Хатай, де ховаються бійці повстанської Сирійської вільної армії.

Представник опозиційної Партії націоналістичного руху Туреччини Устюн Шефер заявив: "Вхід у табір був довгий час закритий для громадськості, що породжувало масу чуток про те, що тут базуються бойовики і терористи всіх мастей, яких озброюють, тренують, відправляють воювати в Сирію. Ми не побачили жодних тренувальних баз для військових. Це звичайний наметовий табір, де проживають також жінки і діти військовослужбовців ".

За даними турецької преси, в таборі перебуває приблизно три тисячі колишніх військових з армії сирійського президента Башара Асада, які перейшли на бік опозиції. Вхід в табір був відкритий на вимогу опозиційних партій, які стверджували, що влада використовує територію таборів для навчання і підготовки сирійських повстанців.

Нагадаємо, наприкінці серпня влада Туреччини звернулася до ООН із закликом якомога швидше створити табори для переміщених осіб на території Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.