НОВИНИ

У Великій Британії хочуть припинити виплати Індії

На фоні погіршення економічної ситуації всередині країни Велика Британія може припинити виплачувати Індії фінансову допомогу, яку та отримує ще з колоніальних часів. Про це повідомляє Financial Times Deutschland.

Депутати-представники правлячої Консервативної партії та члени Асоціації платників податків висунули ініціативу припинити виплату допомоги колишній колонії Британії Індії.

«Смішно, що ми як і раніше, перераховуємо Індії гроші, тоді як її економіка значно перевершує нашу», - зазначив глава Асоціації платників податків Меттью Сінклер. За його словами, замість цього Нью-Делі варто було б надавати Лондону поради як стимулювати зростання економіки.

«Я не думаю, що хтось вважає, що ми повинні і далі платити Індії», - заявив депутат з Консервативної партії Петер Боунс. Приводом для такого висловлювання стали останні економічні дані, відповідно до яких економіка Індії в другому кварталі зросла на 5,5% тоді як ВВП Великої Британії знизився на 0,5%.

Дискусія щодо допомоги Індії наростає впродовж останніх кількох тижнів. Консерваторів дратує те, що незважаючи на історичний зв'язок з Делі індійське зростання навряд чи йде на користь Британії. Кожна велика індійська інвестиція, де в гру не залучено виробників Великої Британії, ще більше накалює обговорення.

У свою чергу прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон непохитно відстоює виплату допомоги своїм урядом. Нещодавня ініціатива його партії може поставити під загрозу обіцянку Кемерона підвищити суму допомоги до 2013 року до 0,7% ВВП. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.