НОВИНИ

На Дні Одеси українські виконавці опиняться в оточенні ідеологів "русского міра" і путінських байкерів

«ВВ» Олега Скрипки дійсно зустрінеться із найкращими друзями Путіна на фестивалі, де минулого року «були спроби» агітувати за єдність з Росією.

Один з головних заходів святкування Дня народження Одеси - II-й Міжнародний фестиваль культури та мистецтва «Зустрічі друзів» -відвідає міністр культури Російської Федерації Владімір Медінскій. Своє привітання для присутніх підготував і Владімір Путін.

Де-юре, «Зустрічі друзів» - фестиваль «театрально-виставкового» спрямування. Де-факто ж дуже важко окреслити його межі у рамках святкування Дня Одеси. Тому зустріччю з російськими друзями тут можна назвати всі святкові заходи: і благодійний концерт народних артистів СРСР, і виступи сучасних російських зірок, і старт мотопробігу «Одеса-Ростов»… І рок-фестиваль «Пікейні жилети», на якому, власне, й виступатиме гурт «ВВ».

«Там все так заплутано…», - констатували у розмові з Тиждень.ua співробітники департаменту інформації та зв'язків із громадськістю Одеської міськради. Тим часом директор Одеського академічного драматичного російського театру Олександр Копайгора, на питання про єдність заходів відповідає впевнено: так, «Пікейні жилети» (що проходять у Одесі з 1991 року)- фактично один із заходів «Зустрічей друзів» (які цього року Одеса побачить вдруге). «Вони примостилися», - констатує директор театру.

«Мені важко коментувати це. Тому що це не наша ідея, а ідея міста, - зізнається у розмові з Тиждень.ua Олександр Каратов, один з організаторів «Пікейних жилетів». - Якщо місту це здається доречнішим… Головне, що ми проведемо рок-фестиваль, це наше завдання».

Читайте більше: Як ідеологи «Русского міра» можуть зіграти на Скрипці та інших українських «інструментах»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.