НОВИНИ

Столична влада розпочинає новий етап співпраці з громадськими організаціями захисту тварин

Наразі йдуть переговори щодо підписання угод про співпрацю з громадськими організаціями, які опікуються власними притулками

Заступник голови КМДА Анатолій Голубченко відвідав притулок для тварин ТОВ “SOS”, який знаходиться в селищі Пирогове.

«Сьогодні проблема утримання безпритульних тварин у столиці стоїть дуже гостро. Я вже говорив, що зараз ми відпрацьовуємо нову концепцію поводження з безпритульними тваринами, і наше завдання – щоб вона мала результат», – зауважив Анатолій Голубченко.

Він зауважив, що нова концепція передбачає відлов тварини, пошук опікуна, а вже потім, за умови знайдення волонтера чи нового хазяїна, стерилізації. На переконання Анатолія Голубченка, лише після обстеження тварини, яке визначить, що вона соціальна і не є агресивною до людей, її слід стерилізувати та передавати опікунові. «Цілком зрозуміло, що навіть після стерилізації собака не повинна випускатись в місто без відповідного догляду, аби уникнути можливих випадків нападів на киян», – наголосив заступник голови КМДА.

Він повідомив, що зважаючи на недостатню кількість місць для утримання безпритульних тварин в комунальному притулку, що в Бородянці, наразі місто розглядає можливість співпраці з громадськими організаціями захисту тварин.

«Наразі йдуть переговори щодо підписання угод про співпрацю з громадськими організаціями, які опікуються власними притулками. Згідно з такими угодами, зоозахисні організації прийматимуть тварин у свої притулки та утримуватимуть їх, а місто, зі свого боку, візьме на себе зобов’язання з проплати спожитої електроенергії, тепла, виділення певних коштів на харчування і медичне обслуговування тварин, а також на розширення території притулків. Крім того, будуть проведені громадські слухання, де кияни висловлять свою позицію щодо вирішення проблеми. Ми хочемо врахувати думки усіх сторін», – підкреслив Анатолій Голубченко.

Заступник голови КМДА також зауважив, що планує відвідати притулки усіх громадських організацій, які запропонують свою допомогу у вирішенні питання утримання безпритульних тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги