НОВИНИ

Регіонал на Донеччині піариться на ремонті дороги та лікарні

Кандидат в депутати від Партії регіонів Владислав Лук'янов розмістив у місті Харцизьк Донецької області плакати зі своїм прізвищем та інформацією про ремонт доріг та лікарні.

На плакатах міститься зображення дороги і напис "Дорога Шахтарськ-Зугрес-Харцизьк. Зроблено. Владислав Лук'янов".

Також є варіант плакату з зображенням міської лікарні і написом "Міська лікарня. Зроблено. Владислав Лук'янов".

"Ми робили не один десяток звернень до Укравтодору, до різних інстанцій, щоб нам відремонтували ці дороги", - зазначив Лук'янов у відповідь на питання, чи будувалися ці об’єкти за його кошти, чи були профінансовані державою.

Він додав, що "є механізм роботи, вирішення питань місцевих громад".

"Я теж давав гроші на різні заходи, ми підраховували суму затрат на низку заходів, які пов’язані з моєю роботою як народного депутата. Це не тільки операції, конкурси, ремонти, придбання обладнання", - зазначив Лук'янов.

"Це все робилося до виборчої кампанії, і цю суму я не хочу дуже рекламувати, але вимірюється не одним мільйоном гривень, якщо ми говоримо про мої особисті гроші. Але мені здається, що це некоректне питання, і якщо вам цікава ця тема, ви приїдьте сюди в округ, і поговоріть з людьми", - сказав він.

Як відомо, Лук'янов балотується за мажоритарним округом №54 у Донецькій області, який включає в себе міста Харцизьк та Шахтарськ, Шахтарський район.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.