НОВИНИ

У Луценка конфіскують всі меблі, люстри та водонагрівач

Минулого тижня у трьохкімнатній квартирі Юрія Луценка на Старонаводницькій вулиці у Києві був проведений опис майна, яке, згідно з вироком Печерського суду, підлягає конфіскації в дохід держави. Про це пише «Газета киевская».

«Минулого четверга додому до екс-міністра заходили співробітник виконавчої служби з колегою зі служби реалізації конфіскату і в присутності понятих провели опис», - розповіли у штабі Луценка. Вдома була дружина, старший син Саша і адвокат Оксана Дитинко.

У список конфіскату потрапила вживана побутова техніка, кілька вовняних килимів та пара золотих ланцюжків Ірини Луценко, а також усі меблі: ліжка, кілька шаф, тумбочки, стінка, люстри у всіх кімнатах, шкіряний диван, кілька столів, крісла, стільці та різні статуетки, що не мають особливої ​​цінності.

Також описали всі кухонні меблі з вбудованою технікою, всі табуретки, кілька телевізорів і програвач CD-дисків. Під конфіскацію потрапили також всі картини, хоча, за словами Ірини Луценко, їм червона ціна - пара сотень гривень. Не стали описувати тільки репродукцію картини Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султану". І то виключно через те, що там замість осіб писаря і козаків зображені Луценко і його соратники.

З комп'ютерної техніки дружина політика підготувала для конфіскаторов тільки старий ноутбук, який не раз побував в ремонті. Сім'я стверджує, що інших комп'ютерів у них ніколи не було.

«Навіть марку бойлера у ванній акуратно відзначили. Всі описані речі були скрупульозно сфотографовані, щоб сім'я нічого не підмінила», - розповідають в оточенні екс-міністра.

З техніки у «чорний список» не потрапив лише електрочайник. А ось одяг політика - його костюми і взуття, описувачі навіть не дивилися.

«Ми зараз готуємо позов до виконавчої служби, щоб оскаржити список, складений конфіскаторами», - заявив адвокат Луценка Ігор Фомін. «У вироку суду написано, що підлягає конфіскації майно Юрія Луценка, а не його сім'ї. А більшість предметів, які описали, нажиті спільно в шлюбі», - пояснив він.

Нагадаємо, 27 лютого 2012 року Печерський суд визнав Луценка винним у перевищенні повноважень і засудив його до чотирьох років ув'язнення з конфіскацією майна. Апеляційний суд міста Києва підтвердив вирок Печерського суду.

Дружина Юрія Луценка Ірина раніше заявляла, що буде боротися за майно, яке має бути конфісковане рішенням суду. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.