НОВИНИ

"Свобода" оприлюднила інструкції "Регіонів" щодо членів окружних виборчих комісій

Виборчий штаб Партії регіонів розробив інструкції для окружних виборчих комісій, де є чіткий поділ на "наших" і "ненаших". Про це на прес-конференції заявила голова Львівської облорганізації партії "Свобода" Ірина Сех, повідомляє ZIK.

Сех оприлюднила "інструкції штабу Партії регіонів щодо роботи ОВК", які, за її словами, свідчать, що "ОВК створювалися цільово під фабрикацію і фальсифікацію виборів і узурпацію влади у виборчих комісіях".

"Інструкція має три аркуші, як діяти, коли головою є представник Партії регіонів, коли головою не є представник партії, коли під час засіданні комісії відсутній кворум", - повідомила Сех.

"Штаб рекомендує під час проведення засідань "ненашим" членам ОВК сприяти відмовитися від прийняття присяги. Є серйозні пропозиції щодо призначення технічних працівників персонально по прізвищах. Штаб Партії регіонів рекомендує давати пропозиції всіх "наших". Якщо голова ОВК не є представником правлячої партії, то ті люди, які пропонуються на технічних працівників мають бути "зарізані" під час процесу голосування", - уточнила політик.

"Також штаб пропонує збільшити кошторис на утримання технічних працівників на одну другу, ніж це пропонується кошторисом ЦВК. Щодо розподілу обов’язків членів ОВК - пропонується "нашим" членам ОВК - важливі завдання, "ненашим" - найбільш важку роботу", - цитує інструкцію глава облорганізації.

Сех заявила, що у такій ситуації опозиція пропонує: "Пильний нагляд за діяльністю ОВК, особливо, за представниками згаданих сил, фіксування найменших зловживань чи сумнівних рішень, негайне їхнє юридичне оскарження".

Нагадаємо, нещодавно представник партії УДАР заявив, що представники технічних партій, які пройшли жеребкування і отримали квоту у ОВК, вже пропонують купити їхні місця в окружних комісіях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.